Meryem Ana Evi Nedir Hakkında Bilgi

Meryem Ana Evi Nedir

Meryem Ana Evi anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Meryem Ana Evi Nedir, Meryem Ana Evi Ne Anlama Gelir, Meryem Ana Evi Ne Demektir, Meryem Ana Evi Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Meryem Ana Evi ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Meryem Ana Evi Anlamı

Meryem’in, son günlerini geçirdiğine inanılan bina. Efes’ten 7 km uzaklıktaki Aladağ’da 4. yüzyılda yapılan kilisenin yanında iki katlı ve taştan inşa edilmiştir. Kapıdan bir sofaya, buradan da şömineli bir odaya geçilir. Yanında dua odası, yatak odası, mutfak bulunur. Binanın altındaki sette, şifalı olduğuna inanılan Meryemana suyu akar. II. Dünya Savaşı’ndan sonra onarılan evi 1951′de ziyaret eden Papa XII. Pius, burayı bir hac yeri olarak ilân etti. Asompsiyon yortusunda (15 Ağustos) burada ayin yapılır.

Konu ile ilgili aramalar: Meryem Ana Evi Nedir Meryem Ana Evi ödev ara Meryem Ana Evi kelime anlamı Meryem Ana Evi sözlükte ara Meryem Ana Evi ansiklopedi bilgi bankası ara Meryem Ana Evi ne demek Meryem Ana Evi neye denir

Meryem Ana Evi ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver