Menü Ücretsiz İndir AllWebMenus PRO Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Menü AllWebMenus PRO Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AllWebMenus PRO isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AllWebMenus programı DHTML veya JavaScript uzmanlığına sahip olmadan bu dilde hazırlanan menülerle aynı özellikte menüler tasarlamanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir menü inşa yazılımı. DHTML destekli tüm tarayıcılarlarda çalışlan bu JavaScript menüleri ile web site dizaynı konusunda yenilikçi bir araç olan bu program hem bilgisayar ortamında hem de Macintosh tabanlı tarayıcılardan Internet Explorer, Firefox/Netscape/Mozilla, Opera, Safari, Konqueror gibi tümüne tam destek vermektedir.

İsterseniz kendi DHTML menünüzü “Özellikler” panelinden veya daha önceden tanımlanmış stillerle “Tema Galerisi” bölümünden kişiselleştirebilirsiliniz. Hazırladığınız Web Menüleri sürükle-bırak, pop-up, taşınabilir, hareketli veya scrolling sırasında görünebilir olarak ayarlanabilir ve tasarlanabilir. AllWebMenus nerdeyse tüm popüler web tasarım araçlarıyla entegrasyon sağlamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver