Memory sony Sony Memory Card File Sony recovery programı

Etiketler: Card, File, Sony yanlışlıkla format

Sony Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sony Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma

Sony markalı bir hafıza kartınız var ve yanlışlıkla sildiğiniz veya en çok karşılaşılan problemlerden yanlışlıkla format attıysanız verileriniz bir şekilde kaybolduysa Sony Memory Card File Rescue ile silinen bilgilerinizi kurtarabilirsiniz. Sony ücretsiz olarak dağıttığı bu yazılım ile Hafıza kartınızın model ismini girerek size uygun yazılımı indirip verilerinizi kurtarabilirsiniz Sony Memory Card File Rescue özellikle JPG (DCF), MPEG-1, MPEG-4, MPEG-4 AVC dosyası ve diğer tip dosyaların geri kazanmanızı sağlar.

Sony ‘Sony Memory Card File Rescue’ adında geliştirdiği yazılım ile hafıza kartınızdaki verileri kurtarabilirsiniz. Sony Memory Card File Rescue Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemleri ile sorunsuz çalışmaktadır.

İlk olarak  programı indirme sayfasına açın

Yasal uyarıyı okudum ve hüküm ve koşulları kabul ediyorum. Sayfanın alt kısmındaki bu ibareyi tıklayıp kabul ediyorsunuz.

Hafıza kartınızın modelini bilmiyorsanız öğrenmek için yine Sony’nin websitesinden yararlanabilirsiniz.

Sözleşmeyi kabul ederek açtığınız sayfaya model ismini giriyorsunuz.

Serial veya indirme kodu olarak 12345 gibi 5 haneli bir sayı kullanabilirsiniz.

Sonrasında nexte basıp indirme işlemine geçiyoruz.

Eğer yanlışlıkla format attıysanız hafıza kartınızın içerisine hiçbir dosya atmayınız çünkü eski dosyalarınızın üzerine kaydetmiş olacaksınız buda eski dosyalarınızı kurtaramamanıza neden olur. Programın kullanımı oldukça basit. Programı açtıktan sonra hafıza kartını bulunduran sürücüyü seçiyorsunuz. Tarama yapmadan önce program sizi ne kadar süreceği konusunda uyarıyor ve taramaya başlıyor. Sonrasında karşınıza bir ekran geliyor ve kurtarmak istediğiniz resimleri, videoları ya da her neyse seçiyorsunuz ve bilgisayarınıza kaydediyorsunuz.

Son Aramalar: Card, File, Memory, sony, Sony Memory Card File, Sony recovery programı, Sony yanlışlıkla format, Sony yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarma

xperia arc s silinen rehberi geri almak, sony ericsson xperia arc silinmiş foto kurtarma, sony xperia s kaybolan bilgileri geri almak, xperia veri kurtarma, dcf dosya sistemi silinen, xperia arc s silinen dosyaları geri getirme, sony ericsson xperia arc silinenleri kurtarma programı, sony xperia s de silinen resimleri geri getirme, sony ericsson xperia arc s resimler silindi, sony xperia arc s silinen foto geri alma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver