Medya İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir Picture Downloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Medya İndirme Yöneticisi Picture Downloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Picture Downloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Picture Downloader web siteleri üzerinden belirttiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda veya web sitesinin direkt adını yazarak siteye ait medya dosyalarını indirebileceğiniz, pratik bir program.

Gelişmiş arama aracı ve üstün kalitedeki download yöneticisi sayesinde web sitelerindeki medya dosyalarını saniyeler içerisinde bilgisayarınıza indiriyor, size tek yapmak kalan web sitesini yazmak ve arama işlemini bailatmak.

Özellikleri:

Yüksek hızda indirmeAynı orjinallikte döküman yüklemeHızlı aramaKolay kullanımİndirilen dosyaları bilgisayara kaydedebilmeResimler üzerinde düzenlemeler yapabilmeİnmekte olan dosya ayrıntılarını görmeSınırsız site araması yapabilmeAra-yükle mantığıyla kullanımGeniş anlamda birçok medya format türünü desteklemeAnahtar kelimeler doğrultusunda arama yapabilme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver