McAfee Internet Security Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

SiteAdvisor özelliğine sahip McAfee Internet Security Suite önemli verilerinizi, kimliğinizi ve bilgisayarınızıvirüslerden, Truva atı (trojan), solucanspyware,malware gibi casus yazılımlardan koruyan bir antivirüs programıdır. Bunun yanında önemli dosyalarınız için otomatik yedekleme olanağı sunan 10’u 1 arada ve sürekli güncellenen bir güvenlik setine sahiptir.

McAfee Internet Security Suite sayesinde güven içinde internette gezinebilir; alışveriş yapabilir; bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir; e-posta gönderip alabilir; anlık iletişim kurabilir ve dosya indirebilirsiniz. McAfeeSiteAdvisor özelliği ve ebeveyn denetimi sizi ve ailenizi güvenli olmayan internet sitelerinden uzak tutar.

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee güvenlik hizmeti, sürekli ve otomatik olarak en güncel özellikleri, zenginleştirmeleri ve tehlike bilgilerini edinmenize yardımcı olur. Ayrıca otomatik bilgisayar yapılandırmaları gereksiz dosyaları silerek bilgisayarınızın performansını en üst düzeye çıkarır. Ürün 3 adet kullanıcı lisansı ile gelir.

Editör Notu: Programın deneme sürümünü indirmek için açılan sayfada istediğiniz ürünü seçip MCAfee’nin sitesine ücretsiz kaydolmanız gerekmektedir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver