Maya Takvimi Kehanetleri Doğrumu Gerçekmi? Bilimsel Kanıtlandımı?

2012 Maya Takvimi Kehanetleri Gerçek mi? Dünyanın Sonu mu Geldi?

Leman dergisi ve Mayaların keyaneti doğru mu? kıyamet mi kopacak? Mayaların takviminin sırrı ne? Dünyanın Sonu mu Geldi? şeklinde milyonlarsa soru yöneltilir oldu bu ara internet aleminde. İnanan inanmayan herkes birbirinin yüzüne bakıp bir şekilde bu konuyu açıyor. Acaba gerçek mi? Hatta ciddi ciddii korkup ege bölgesinde sözde tek zaray gelmeyecek köyde yer satın almaya, ev veya oda kiralamaya gelenler var.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki nedir bu esrarın sırrı? Maya uygarlığı denilen kana susamış insanlık bakımından cahil fakat teknolojide ilerlemiş insanların gerçek yaşam hikayesi ne? Bir türlü buna çözüm bulunamıyor. Bir çok ünlü profesör bu konuda birbiriyle çelişen ya da kesişen teoriler üretiyor. Bazı kehanetler tüyler ürpertici oluyor ve insanların korkularına korku katıyor. Bazılarınının açıklamaları ise insanları rahatlatıyor.. Daha önceki yazılarımızın birinde de 21-22 Aralıkta Dünyaya Ne olacak? Kıyamet mi kopacak? şeklinde bir konu paylaşmıştık merak edenler ziyaret edebilir. Daha önceki yazılarımızın birinde ise yine böyle ilginç kehanetlerde bulunan Bulgar Baba Vanga isimli kör gözlü kahinin hayatını ve kehanetleri (doğru bildiği iddia edilen kehanetleri) paylaşmıştık. O yazımızıda okumanızı öneririz.

21 aralıkta Marduk gezegeni dünyaya çarpacağı iddiaları ortaya atılsa da, Nasa tarafından yapılan açıklamalarda böyle bir bulguya rastlanmadığı. Böyle bir durum olsa dahi 10 yıl önceden tespit edilebilirdi şeklinde açıklamalar geldi. İşte bazı zahatsızların inanışına göre Dünyanın sonunun geldiği 21 22 aralık tarihinde Sadece İzmir Selçuk’taki Şirince köyü ile Fransa’da bulunan Bugarach köyü birşey olmayacağı inanışı ve paniği mevcut. Ozguncel.com ailesi olarak yorumumuz,Yahu düşünsenize dünyada hayat kalmamış, herşey herkes bitmiş, ne New York kalmış, ne İstanbul? geride kalan 30 tane sivri zekalı dünyada o karanlıkta ne yapacak? Tövbe Ya Rabbim. İşte gördüğünüz gibi Leman dergisi Maya Takvimi yorumuna göre dünyanın son durumu.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver