Matematik 2 Turev Fonksiyonu Videolu Konu Anlatimi ekol hoca Ders İzle Ekol Hoca Videolu Konu Anlatımı

Etiketler:Matematik 2 Turev Fonksiyonu Videolu Konu Anlatimi ekol hoca video izle ekolhoca kpss ygs öss sbs lys aöf, Matematik 2 Turev Fonksiyonu Videolu Konu Anlatimi ekol hoca konu anlatım videosu ekolhoca video dersleri ve konu anlatımları, Matematik 2 Turev Fonksiyonu Videolu Konu Anlatimi ekol hoca çıkmış sorular ve çözümlü sorular

Videolu konu anlatımları bölümümüzde 2013 yepyeni video dersler ve konu anlatımlarını vermeye devam ediyoruz. Aşağıda Matematik 2 Turev Fonksiyonu Videolu Konu Anlatimi ekol hoca konusu ile ilgili detaylı ve ayrıntılı konu anlatım videosu verilmiştir. Sormak istediklerinizi ve hataları bize yorum kısmından bildirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekol hoca dan yine merhaba arkadaşlar. Şimdi sizlere ekol hoca olarak ekol hoca lise 4 12.sınıf türev videolu konu anlatımı yapacağız. Lise 4 lerin de bildiği gibi türev konusu çok kapsamlı, uzun ve zor bir konu bu yüzden videomuzu dört parçaya böldük ve sizlere daha iyi bir anlatım yapmaya çalıştık. Türev uygulamaları 12.sınıf Türev konusu türev alma kuralları c sabit sayısının türevi ters trigonometrik sayıların türevi parametrik olarak verilen fonksiyonların türevi türev alma kuralları kapalı fonksiyonların türevi konusu larını videolu konu anlatımı şeklinde işleyeceğiz. Ve videomuzda türev soru çözümleri örnek soru anlatımları yaprak testleri nden alınmış çıkmış öss soruları na da değineceğiz.
1.parça

2.parça

3.parça

4.parça

Konu ile alakalı diğer başlıklar;
1.Türev Videolu Konu Anlatımı (Özlem Hoca)
1.Türev Videolu Konu Anlatımı -1, -2 (Lütfü Hoca)
1A.Türev Alma Kurallari Videolu Konu Anlatımı
1B.Özel Tanımlı Fonksiyonların Türevi Videolu Konu Anlatımı
1C.Türev Ekstremum Problemleri Videolu Konu Anlatımı
1D.Türevin Geometrik Yorumu Videolu Konu Anlatımı
2.Türev Özel Sorular (Lütfü Hoca)
3.Türev Özel Sorular (1) (Nejdet Hoca)
4.Türev Özel Sorular (2) (Nejdet Hoca)
5.Türev Çıkmış Sorular (Tekin Hoca)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver