Mastürbasyon Nedir Hakkında Bilgi

Mastürbasyon Nedir

Mastürbasyon anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Mastürbasyon Nedir, Mastürbasyon Ne Anlama Gelir, Mastürbasyon Ne Demektir, Mastürbasyon Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Mastürbasyon ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Mastürbasyon Anlamı

Cinsel organları, cinsel birleşme dışında elle ya da başka temaslarla uyararak cinsel doyuma ulaşma. Kadın ya da erkekler arasında yaygın bir davranış olan mastürbasyon, genellikle çocuğun cinselliği ve cinsel hazzı ilk tanıdığı eylemidir. Birçok dini ve toplumsal yasaklamalarla karşılaşan mastürbasyon, gerek psikologlar, gerekse hekimler ya da ahlâkçılar arasında tartışma konusudur. Bazı görüşlere göre zararlı ve karşı çıkılması gereken bir davranış olan mastürbasyon, bazı görüşlere göre de yararlı olabilecek bir cinsel etkinliktir. Amerikalı zoolog Alfred Kinsey ve başka araştırmacılar, 20. yüzyıl ortalarında ABD’de erkeklerin yüzde 90′ının, kadınlarınsa yüzde 70-80′inin mastürbasyon yaptığını ortaya koymuşlardır.

Konu ile ilgili aramalar: Mastürbasyon Nedir Mastürbasyon ödev ara Mastürbasyon kelime anlamı Mastürbasyon sözlükte ara Mastürbasyon ansiklopedi bilgi bankası ara Mastürbasyon ne demek Mastürbasyon neye denir

Mastürbasyon ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver