Masaüstünüzde Notlarınızı Listeleyin Ücretsiz İndir NoteZilla 7 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Masaüstünüzde Notlarınızı Listeleyin NoteZilla 7 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NoteZilla 7 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstünüze hızlı notlar, görevler ve işlerinizi size hatırlatıcak ilgi çekici yapışkan notlar hazırlamanıza yarayan NoteZilla 3M Post-It’ler gibi görünen kağıtlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Hazırladığınız bu notları websitelerine, dokümanlara, programlara veya diğer pencerelere yapıştırabiliyorsunuz.

Görüntünün karman çorman olduğunu ve masaüstünüzün çok dolduğunuzu düşündüğünüz zaman ise isterseniz bu notları sanal panolar oluşturup (klasör) bir araya toplayabiliyorsunuz. Aradığınız notları geri bulmakta NoteZilla ile gerçekten çok hızlı. 

Hazırladığınız önemli notları isterseniz iş arkadaşlarınıza ağ üzerinden veya internet yoluyla paylaşabilirsiniz. Notları içerik, başlık veya projelere göre isteğiniz doğrultusunda taglayabiliyorsunuzda. Notlarınızı güvenlik altına almak için şifrede koyabildiğiniz bu programda yeni “Not Gezgini” ile notlarınızı kategorize edebilir, istekleriniz doğrultusunda ayarlayabilir ve daha elverişli şekilde inceleyebilirsiniz.

Notlarınızı herhangi bir PDA veya mobil cihazla eşlemede yapabiliyorsunuz. Programın diğer özellikleri arasında skin desteği, renk, transparanlık, gelişmiş text formatı, kısayol tuşları, dosya ataçlama, sürükle bırak ve herzaman üstte gibi seçenekler bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver