Masaüstünüz İçin Yüksek Kaliteli Duvar Kağıtları Ücretsiz İndir Color Desker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Masaüstünüz İçin Yüksek Kaliteli Duvar Kağıtları Color Desker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Color Desker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Color Desker içeriğinde 300’den fazla yüksek kalitede duvar kağıdını barındıran çevrimiçi bir duvar kağıdı kütüphanesi niteliğindedir. Eğer bilgisayarınızda internet bağlantısı mevcut ise sürekli olarak yeni duvar kağıtlarını anlık olarak güncelleyerek kullanmanıza olanak tanır.

Program sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında (5dk, 10dk, 15dk, 30dk, 60dk) duvar kağıdınızı otomatik değiştirmek gibi güzel bir özelliğe de sahip. Ayrıca istediğiniz zaman kısayol tuşları sayesinde masaüstünüzdeki duvar kağıdınızı kendinizde değiştirebiliyorsunuz.

Color Desker programını kullanmak gerçekten çok basit. Kurulumdan sonra programı ilk çalıştırdığınızda duvar kağıtlarının yüklenmesi biraz zaman alabilir. Daha sonrasında seçeceğiniz duvar kağıdını masaüstüne aktarmak için tek yapmanız gereken şey istediğiniz resme çift tıklamak veya resme sağ tıklayıp “set as desktop wallpaper” (masaüstü duvar kağıdı olarak ayarla) seçeneğine tıklamak. Tabi bunları yaparken bilgisayarınızda internet bağlantısı olması gerektiğini unutmayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver