Masaüstü Takvim Uygulaması Ücretsiz İndir Efficient Calendar Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Masaüstü Takvim Uygulaması Efficient Calendar Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Efficient Calendar Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Efficient Calendar Free günlük faliyetlerinizi ekleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz kullanışlı bir takvim uygulamasıdır.

Takvim içerisinde birçok ülkeye ait tatiller yerleşik olarak geldiği için sizlere zaman kazandıracaktır. Randevularınızı daha iyi düzenleyebilir, planlayabilir ve izleyebilirsiniz. Program içerisinde yine gün, ay, hafta, yıl bazında bir çok liste görünümü de mevcuttur.

Yapmanız gereken işlerinizi ve randevularınızı kolaylıkla program üzerine not düşerek ne zaman ne yapmanız gerektiğini unutmaz ve böylelikle daha organize olarak çalışmış olursunuz. İsterseniz takvim üzerine ekleyeceğiniz işlerinizi farklı renkler ile belirterek kategorileme şansına da sahipsiniz.

Efficient Calendar Free ile bundan böyle tüm randevular, toplantılar, etkinlikler ve görevleri düzen içerisinde not alabilir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver