Masaüstü Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir Webroot Desktop Firewall Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Masaüstü Güvenlik Duvarı Webroot Desktop Firewall Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Webroot Desktop Firewall isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Webroot Desktop Firewall, Webroot firması tarafından hazırlanan güçlü bir güvenlik duvarı yazılımıdır. İnternet dünyasında hergün geliştirilen zararlı yazılımlara karşı sisteminizin en sağlam ve güvenli şekilde çalışması için sizi koruyacaktır. Küçük boyutlu olmasına rağmen ev ve ofis kullanıcılarının vazgeçmek istemeyeceği bir yazılım olacaktır.

İnternet üzerinden sisteminize karşı gelebilecek hertürlü saldırıya karşı koruma sağlar. Sizden başka kullanıcı kişileri için yapılacak ayarlar ile internete girişi denetleyebilir. Oluşan herhangi bir tehlikeli durumu size otomatik alarm sayesinde size ulaştıracaktır. Programın tuttuğu kayıtlar sayesinde elinizde olaylardan oluşan ajandalar olacaktır. Her türlü kullanıcı için sorun oluşturmayacak basit arayüzü sayesinde zorlanmadan kullananılır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

300 Mhz işlemci 100 MB sabit disk alanı256 MB RAM Internet Explorer 5.5 veya daha yüksek versiyon veya FireFox 2.0 veya daha yüksek versiyon.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver