Masaüstü Düzenleme Yöneticisi Ücretsiz İndir ZMover Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Masaüstü Düzenleme Yöneticisi ZMover Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ZMover isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ZMover, masaüstü düzenini yönetmenize, Windows uygulamalarının dizilişini, boyutunu ve konumunu ayarlamanızı sağlayarak yardımcı olan bir programdır.  

Tekli ya da çoklu monitörde pencereleri yeniden düzenleyerek zaman harcamak yerine, bu işi, ZMover’ı yapılandırarak ona devredebilirsiniz.

ZMover’ı yapılandırmak için ona hangi pencereleri nasıl düzenlemek istediğinizi belirtin. Sonra da onu gizleyin ve arka planda nasıl çalıştığını izleyin. ZMover masaüstünğ izleyecek; alttaki, üstteki seçili pencereleri ve açılan diğer pencereleri otomatik olarak yeniden konumlandırıp boyutlandıracaktır.

Bu programı birkaç monitörle birden çalışırken bile kullanmanız mümkündür. Çoklu monitörlerin desteklediği uygulama sayısı ve bu ayarların arttırdığı masaüstü alanı en uygun masaüstünü kullanmayı zorlaştırır.  ZMover; farklı monitör yapılandırmaları için pencere düzenleri yaratarak bu zorlukların tümünü ortadan kaldırır.

ZMover, herhangi bir monitörde pencereleri kolayca yeniden ayarlamanızı sağlayan ve masaüstünüzün anında görüntüsünü sunan bir araç çubuğu bulundurur. Bunun yanı sıra isterseniz, her monitör yapılandırmasındaki masaüstü ikonlarının konumlarını koruyabilir ve kaybolurlarsa yeniden bulabilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver