Masaüstü Çalışanlarını Gizleme Ücretsiz İndir Anti-Peeper Key Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Masaüstü Çalışanlarını Gizleme Anti-Peeper Key Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Anti-Peeper Key isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç tuş ile bilgisayarınızda o andaki tüm yapılanları saklayan ve yanıltıcı bir pencere açabilen, kullanımı kolay bir uygulama.

Programa atanan kısayol tuşlarına bastığınız anda hızlı bir şekilde o anda ekranda olan veya altta simge durumunda olan tüm oyun, msn sayfaları, internet siteleri vs. aniden ve tamamen kaybolur ve sizin istediğiniz yanıltıcı pencere gelir (word sayfası, power point sunu çalışması, evrak ve dosya listeleri vs.) ve sizin işinizle uğraştığınızı göstererek karşı tarafı yanıltır. Tekrar aynı tuşu kullandığınız zaman ise kaybolan pencereler, girilen siteler ve oynanan oyunlar aynen geri gelir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Program tüm bunları hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için hiçbir şekilde bekleme ve zaman kaybınız olmamaktadır…

Anti-Peeper Key İçin Yapılan Yorumlar (3)

Anti-Peeper Key için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Lütfen yorumlarınızda Anti-Peeper Key crack, Anti-Peeper Key serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Çeşitli Popülerleri

 1. BluetoothView
  BluetoothViewBluetooth Aygıt Arayıcı
 2. Keylogger
 3. Asker Şafak Programı
  Asker Şafak ProgramıAskerler İçin Şafak Sayma Programı
 4. Canlı Radyo
 5. Capture Master
  Capture MasterÜcretsiz Ekran Fotoğrafı Çekme Programı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});