Malwarebytes’ Anti-Malware Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Malwarebytes’ Anti-Malware  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Malwarebytes’ Anti-Malware   Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Malwarebytes’ Anti-Malware   Direk İndir Tek Link, Full İndir Download,Malwarebytes’ Anti-Malware   Demo İndir Demosu,Malwarebytes’ Anti-Malware   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Malwarebytes' Anti-Malware Tarama

Sponsorlu Bağlantılar

Malwarebytes’ Anti-Malware programı isminden anlaşılacağı gibi bir malware temizleme programı. Küçük boyutuna rağmen bilgisayarınıza herhangi bir yol ile bulaşmış kötü niyetli yazılımları bulmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz bu güçlü güvenlik aracı en güncel tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir.

İster hızlı bir arama ile bilgisayarınızın önemli sistem bölümlerindekizararlı yazılımları tarayabileceğiniz isterseniz de derin bir araştırma ile bilgisayarınızın her noktasını kötü niyetli programlardan temizlemek için kullanabileceğiniz Malwarebyte’s Anti-Malware sürekli olarak güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı hazır durumda bulunuyor.

Virüs, worm, trojan, spyware, adware ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü bir çözüm aracı olan bu ücretsiz program Türkçe dil seçeneğine de sahip. Programın gelişmiş tam sürümü ise ücretsiz versiyona göre anlık koruma seçeneğine ve bazı ek özelliklere sahip.

Program Özellikleri:

  • Hızlı ve detaylı derin tarama seçenekleri
  • Geliştirilmiş tarama motoru
  • Virüs, solucan, truva atı vb. zararlı dosya ve program temizleme
  • Donanım sürücülerini tarama
  • Güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı savunma
  • Türkçe dahil çoklu dil desteği
  • 64-bit işletim sistemi desteği

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver