Maliye Bakanlığı İşçi Alımı Maliye Bakanlığı Gelir Uzman Yardımcısı Alımı Maliye Bakanlığı 500  Elaman Alımı

Maliye Bakanlığı 500  Elaman Alımı,

 

Maliye Bakanlığı 10 Kasım 2012 tarihinde yapacağı sınav ile 500 Gelir Uzman Yardımcısı alacağını duyurdu. Maliye Bakanlığı Gelir Uzman Yardımcısı alımlarında istenilen şartlar nedir, başvuru tarihleri ne zamandır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmet Şimşek Antalya ve Bursa vergi dairesi başkanlıklarına 500 gelir uzman yardımcısının alınacağını söyledi.

Bakan Şimşek’in Twitter Hesabı Üzerinden Yaptığı Açıklamada;

Twitter hesabında ilk olarak yeni personel alınacağıyla ilgili açıklama yapacağının müjdesini verdi, ardından da 10 Kasım’da düzenlenecek sınavla 250′si Bursa, 250′si de Antalya vergi dairesi başkanlıklarında görevlendirmek üzere 500 gelir uzman yardımcısı alınacağını duyurdu.

Çok sayıda Twitter kullanıcısının ilgi gösterdiği mesajın ardından Şimşek, ”Sınava katılacak adaylara başarılar diliyorum, sizleri aramızda görmekten mutlu olacağız” ifadesini kullandı.

Etiketler: :
maliye bakanlığı gelir uzman yardımcılığı sınavı 2012, 10 kasım gelir uzman yardımcılığı sinavi sorulari, maliye uzman yardımcılığı sınavına başvuru şartları nelerdir, gelir uzman yardımcılığı için özgeçmiş, gelir uzmanlığı yard alım şartları, malıye bakanlığ gelır uzman yardımcısı alımı, maliye bakanligi 10 kasim sinav sorulari

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver