Mahsun Kırmızıgül Benim İçin Üzülme Şarkıları Yeni Albüm 2013

Benim İçin Üzülme Müzikleri Yeni Albüm Mahsun Kırmızıgül 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Benim İçin Üzüşme şarkı albümü ne zaman çıkacak? 2013 Benim için üzülme müzikleri dinleyiciyle buluşuyor. Türkiye’nin büyük bir ilgiyle takip ettiği Kürt kızı ve Laz oğlunun sevdasını konu alan dizi Benim İçin Üzülme’de izleyiciyi mutlu edecek süper bir sürpsiz duyuruldu. Ozguncel.com Benim İçin üzülme dizisinin geçtiğimiz bölümde izleyiciyi duygu seline göz yaşlarına boğan Nana adlı şarkıdan alınan cesaretle çok güzel bir atılım yapıldı.

Mahsun Kırmızıgül tarafından sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden duyrulan habere göre yine Mahsum Kırmızıgül projesi dizinin sevilen şarkıları albüm halinde yeni yıl sürprizi olarak sunulacak.

Büyük beğeni ile izlenen, Benim İçin Üzülme‘nin önceki bölümünde; oğlunun yasını tutan ve acısını bir tütlü unutamayan ölümünden de kürt kızı ‘Buke’yi sorumlu tutan annenin, oğlunun odasına girdiği sahne izleyiciyi ciddi şekilde etkilemişti.

Annenin acı feryatlarıyla birlikte aynı anda çalınan  “Nana” adlı Karadenizli müzik grubu Marsis‘in şarkısının videosunu paylaşmıştık.

Mahsum Kırmızıgül “Benim İçin Üzülme müzikleri, şarkıları albüm şeklinde yılbaşın hediyesi olarak sevenlerine sunulacak. Ozguncel.com ailesi olarak sizi tekrar bilgilendireceğiz. Ocak ayında yayınlanacak olan albüm hakkındaki filirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver