Machete Lite Çoklu Ortam Dosyalarını Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Machete Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Machete Lite Çoklu Ortam Dosyalarını Düzenleme Programı Machete Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Machete Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Machete, çoklu ortam dosyalarınızı oynatmak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz pratik bir programdır. Machete; AVI, FLV, WMV, MP4, MOV, WMA, MP3 ve WAV formatlarındaki ses ve görüntü dosyalarınızı düzenleyebilir. Diğer formatlardaki dosyaları düzenleme işlevi ise gelecekteki versiyonlar için planlanmakta.

Machete ile video düzenlerken ekstra bilgilere sahip olmanıza ya da üst seviyede tekniklere ihtiyacınız yoktur. Programı kullanmak son derece basittir ve çoklu ortam dosyalarını indirmeye başladıktan birkaç dakika sonra dahi onları düzenlemeye başlayabilirsiniz. 

Mükemmel kullanıcı dostu tasarımı ile Machete çoklu ortam dosyalarınızı hızlıca ve kolayca kesmek için ideal bir çözümdür. Machete ile gereksiz olan tüm parçaları kopyalayabilir, yerini değiştirebilir, karıştırabilir ve tek parça halinde saklayabilirsiniz. Kısacası Machete, iki kolay video kesme/düzenleme programı ile video birleştirme programının ve hatta daha fazlasının yapabileceği şeyleri tek başına yapabilen bir programdır.

Bu video düzenleme programı ile işlem yaparken başka hiçbir şey yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Bu yüzden Machete kullanmak, işlerinizi hızlandırır ve bu arada video kalitesi düşmez. Bu yüzden Machete programını kayba sebep olmayan video düzenleyicilerin kategorisine koyarız. Aynı zamanda Machete kullanırken çoklu ortam dosyalarınızı düzenlemek için güçlü ve pahalı bir bilgisayara sahip olmanız gerekmez. Bir dosyayı düzenleyip kaydettiğinizde orijinal hali de saklanır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver