Mac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi Ücretsiz İndir World of Warcraft Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi World of Warcraft Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda World of Warcraft Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

World of Warcraft sadece bir oyun değil, bir çok oyuncu için farklı bir dünyadır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanmakta olan büyük bir online rol yapma oyunu olarak tanımlayabiliyor olsakta, oyunu oynayanlar çok daha fazlası olduğunu biliyorlar.

1994 yılında “Warcraft: Orcs & Humans” adlı gerçek zamanlı strateji ve macera oyunuyla başlayan Warcraft hikayesi yıllar geçtikçe kendini daha çok kitleye sevdirdi ve bilgisayar oyuncuları için vazgeçilmez bir hal alarak, efsaneleşti. Aradan geçen onca yıldan sonra çevrimiçi rol yapma oyunu olarak sevenlerinin karşısına çıkan World of Warcraft milyonlarca insana yeni bir dünya sunarak, oyuncuları adeta kendisine bağlamayı başardı.

Oyunu oynayabilmek için istemci dosyasını indirip kurulumu yaptıktan sonra Battle.net üzerinden kendinize ait olan bir hesap açmanız ve hesabınıza giriş yaparak oyunu, ek paketlerini ve aylık aktivasyonunuzu satın almanız gerekmektedir. Bu şekilde World of Warcraft’ın gizemli ve büyülü dünyasının bir parçası olabilirsiniz.

World of Warcraft‘ın devasa oyun dünyasında Dun Morogh’un karla kaplı yamaçlarından, Strangleton Vale ormanlarına veya Tanaris çöllerine kadar bir çok olağan üstü manzarayla karşılaşacaksınız. Doğal atmosferler, sesler ve mükemmel fon müzikleriyle zenginleştirilmiştir. World of Warcraft tam oyun istemcisini bilgisayarınıza indirip çalıştırarak, oyunun tam versiyonunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver