Mac için Web Sitesi Tasarımı Test Programı Ücretsiz İndir Adobe Edge Inspect Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac için Web Sitesi Tasarımı Test Programı Adobe Edge Inspect Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Edge Inspect isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web tasarımcıların en çok korktukları konuların başında farklı cihaz, web tarayıcı veya çözünürlüklerde tasarımların da farklı görünmesinden dolayı yaşanan problemler geliyor. Adobe Edge Inspect programı bu soruna çare olabilmek için hepimizin tanıdığı Adobe şirketi tarafından hazırlamış ve işlevini yeterince yerine getirebiliyor.

Android, iOS işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Edge Inspect uygulamaları ile senkronize biçimde çalışabilen yazılım bu sayede sadece bilgisayarınızda test değil diğer cihazlarda da testler gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Eğer hazırladığınız web tasarımlarının farklı koşullar altında nasıl göründüğünü test ederken bir yandan da HTML, CSS ve JS kodlarınızda değişiklikler yapabilmeyi, bu değişikliklerin sonuçlarını görmeyi istiyorsanız Adobe Edge Inspect kullanmanız gereken bir program diyebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver