Mac İçin Video Efekt Uygulaması Ücretsiz İndir Motion FX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Video Efekt Uygulaması Motion FX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Motion FX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Motion FX programı Mac bilgisayarınızın kamerasını kullanarak etkileyici ve gerçek zamanlı video efektleri yapmanızı kolayca sağlıyor.

Hazır halde gelen efektleri seçerek ve kameranızın karşısına geçerek kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca efektler arasında otomatik geçiş seçeneğini kullanarak hiçbir şey yapmadan da görüntüyü değiştirebiliyorsunuz. Program yüz tanıma imkanlarını da kullanarak efektleri ayarlamanıza imkan sağlıyor.

Eğer daha fazla özelleştirme istiyorsanız renk seçimi, kontroller ve diğer özellikleri kullanarak daha fazla değişiklik de yapmanız mümkün.

Programın temel özellikleri şöyle:

80’den fazla efekt seti otomatik olarak hareketlerinizi algılayabiliyor- Hareket, yüz, renk tanıma özellikleri- Mac OS X tam ekran modu- Birden fazla kamera desteği- Önizleme seçenekleri

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver