Mac İçin Ürün Anahtarı Bulma Programı Ücretsiz İndir Mac Product Key Finder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Ürün Anahtarı Bulma Programı Mac Product Key Finder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mac Product Key Finder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac Product Key Finder, Mac’inize kurduğunuz yazılımın kayıp ürün anahtarlarını bulan programdır. Bu küçük araç, kurulan uygulamalar için Mac’i tarar ve size ürün anahtarlarını gösterir (dizi numaralarını gösterir). Sonra isterseniz bu listeyi bir dosya halinde (HTML, XML, CSV, PDF) kaydedebilir ya da yazdırabilirsiniz.

Şimdilik, desteklenen yazılım sayısı az olsa da, (Microsoft Office 2008NOTE: 2011 desteklenmiyor- Adobe Photoshop CS3-CS5 ve benzeri programlar) geri bildirimler ile artacak.

Mac Product Key Finder, aynı zamanda Mac işletim sisteminize ait dizi numaralarını ve daha önce iTunes ile bağlantı kurduğunuz iPod,  iPhone ve iPad’inize ait dizi numaralarını size gösterebilir. Bu da, pahalı chazlarınızın kaybolması ya da biri tarafından çalınması durumunda bu numaraların rapor edilmesi açısından son derece önemlidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver