Mac İçin Ücretsiz Güvenlik Programı Ücretsiz İndir Avira Free Mac Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Ücretsiz Güvenlik Programı Avira Free Mac Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Avira Free Mac Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avira, Mac bilgisayarlar için geliştirdiği yeni koruma programını beta olarak yayınladı. Windows bilgisayarlardaki tecrübesini Mac’e yansıtmayı hedefleyen Avira, arayüz tasarımlarını bu tecrübeye dayandırarak hazırladı. Yani Avira Free Mac Security kullanışlı ve işlevsel bir arayüz sunuyorOtomatik ayarlarla rahatlıkla kullanılabilen program isteyen kullanıcılar için ayarlarını özelleştirebiliyor. Avira Free Mac Security sistemi gerçek zamanlı olarak izler ve tehlikelere karşı sistemi korur. Potansiyel olarak zararlı görülen tüm uygulamalar sistemi etkilemeden durdurulur. Virüs, casus yazılım (spyware), reklam yazılımları (adware), kimlik hırsızları (phishing) programla engellenebilir. Avira Free Mac Security farklı tarama seviyelerine uygun olarak farklı hızda işlemler gerçekleştirir. Mac bilgisayarların yaygınlaşmasıyla bu sistemler için geliştirilen zararlı yazılım sayısı ve çeşitliliği de günden güne artıyor. Kısacası sisteminiz Mac dahi olsa iyi bir güvenlik programı kurmanız da yarar var. Bunu yaparken tecrübeli bir üreticinin yazılımını tercih edeceksiniz Avira Free Mac Security sizin için doğru tercih olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver