Mac İçin Ücretsiz Anvirüs Programı Ücretsiz İndir Comodo Antivirus for Mac Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Ücretsiz Anvirüs Programı Comodo Antivirus for Mac Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Comodo Antivirus for Mac isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac bilgisayarların virüs geçirmez olduğu inanışı giderek azalmaya başladı. İnternetle bu kadar haşır neşir olduğumuz bir dönemde özellikle çevrimiçi tehditlere karşı önlem almamız gerekiyor.Comodo firmasının Mac bilgisayarlara özel olarak hazırladığı Comodo Antivirus for Mac, ücretsiz bir yazılım. Program gerçek zamanlı olarak bilgisayarları virüslerden korumanın yanında, internetteki kimliğinizin çalınmasını engelleyici önlemler almayı da ihmal etmiyor. Anlık virüs taramaları yapmak isterseniz “Dock”ta bulunan program ikonuna öğeyi sürükleyip bırakmanız yeterli. Şüpheli aktiviteler de program tarafından karantinaya alınarak kontrol için bekletiliyor.Programın arayüzü sade ve sizi gereksiz uyarılarla rahatsız etmeden çalışıyor. Bilgisayarınızda ücretsiz bir güvenlik kalkanı isterseniz, Comodo’nun tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver