Mac İçin Sosyal Medya Tarayıcısı Ücretsiz İndir RockMelt Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Sosyal Medya Tarayıcısı RockMelt Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RockMelt isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook ve Twitter kullanıcılarını hedef alan RockMelt, sosyal paylaşım odaklı yeni nesil bir internet tarayıcısı. Google Chromium temeline dayanarak hazırlanan RockMelt sağ ve sol tarafta bulunan pencereleri üzerinden iletişim içinde olduğunuz kişilere ulaşmanızı sağlıyor. Tarayıcı üzerinden Facebook ve Twitter üzerindeki tüm güncellemeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca RockMelt internette gezerken gerçekleştirdiğiniz paylaşımlarınızı da sunduğu araçlarla hızlandırıyor. Yorumları, paylaşımları anında görüntüleyerek cevaplandırabiliyorsunuz. RockMelt standart bir internet tarayıcısı ile karşılaştırıldığında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilir ancak internete sadece profillerinizi takip etmek için girdiyseniz daha hızlı paylaşımlar yapmanızı için en ideal program.

Program, Chrome web tarayıcının farklı bir versiyonu. Facebook hesabınızla giriş yaptığınız bu web tarayıcıda, Twitter, Gmail, Tumblr ve Facebook profillerinizi tarayıcı üzerinden kontrol edebilmektesiniz. Ayrıca eklenti merkezinden yüzlerce kategorideki binlerce siteyi RSS takibi gibi ekranınızdan izleyebilirsiniz. Sol bölümde sosyal paylaşımlar yerleştirilirken, sağ bölümde ise Facebook Chat özelliği yerleştirilmiş durumda. Geri kalan boş alanlarda ise bildiğiniz web tarayıcı özelliklerini kullanabilmektesiniz. Sol ve sağ bölümlerde yer alan sütunları Quite (Sağ üst köşede yer alan) Mod’unu kullanarak yok edebilirsiniz. Bu sayede daha geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz.

BU UYGULAMAYI KULLANMAK İÇİN GEREKENLER:

E-posta adresin
Profil bilgilerin: doğum günü, gruplar, beğeniler ve konum
Haberlerin: notlar, fotoğraflar, durum güncellemeleri ve videolar
Arkadaşların doğum günleriArkadaşlarının beğenileri
Seninle paylaşılan haberler: notlar, fotoğraflar, durum güncellemeleri ve videolar

Programın Facebook Hesabınızdan İstediği İzinler:

İletişim Bilgilerine erişim.
Arkadaşlarının iletişim bilgilerine erişim.
Facebook’ta senin adına paylaşımda bulunabilme.
Gelen kutusundaki mesajlara erişebilme.
Haber kaynağından gönderilere erişim.
Verilerine istediği anda Rockmeİt tarafından erişilebilme.
Facebook sohbet erişimi.
Özel arkadaş listelerine erişim.
Arkadaşlık isteklerine erişim.
Bildirimlerini yönetme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver