Mac İçin Sohbet Uygulaması Ücretsiz İndir iMessages Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Sohbet Uygulaması iMessages Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iMessages isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bedava konuşturan mobil iletişim uygulamaları arasında yer alan iMessages uygulaması sadece iPhone’lar arasında ücretsiz iletişim kurmayı sağlıyordu. SMS hizmetinin ücretsiz versiyonu olarak yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip iMessages, artık Mac OS’un son çıkacak sürümü OS X Mountain Lion ile beraber masaüstü cihazlarda da kullanılabilir olacak. Kısaca tüm Apple ürünleri iPad,iPhone,iPod Touch ve Mac OS yüklü bilgisayarlar, iMessages üzerinden birbirleri ile haberleşebilir duruma gelecek. Mac içinde yer alan iChat uygulaması ise kullanılmaya devam edilecek.

Genel Özellikleri:

iMessages yüklü Mac, iPad, iPhone, iPod touch cihazlar arasında sınırsız mesaj gönderip, alabilme.
Sohbeti Mac ortamında başlatıp iPad, iPhone, iPod touch üzerinden devam edebilme.
Fotoğraf, video, dosya paylaşımı, rehber, konum bilgisi ve daha fazla bilgi paylaşılabilecek.
Facetime video görüşme uygulaması sayesinde sohbetlerinizi yüzyüze gerçekleştirebilme.
iMessages, AIM, Yahoo, Google Talk, Jabber hesaplarını destekleyerek birden çok servis aracılığıyla sohbete giriş yapmanıza yardımcı olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver