Mac İçin Sistem Temizleyici Ücretsiz İndir CCleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Sistem Temizleyici CCleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CCleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows’un en çok tercih edilen sistem temizleyicisi CCleaner, tecrübesini Mac sistemlere aktardı. Sistemdeki uygulamaların pek çoğunun gereksiz kayıtlarını temizleyen program, hantallaşmanın önüne geçiyor.

“Mac OS X” isimli sekme bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silmenize yardımcı olan temizlik bölümü. İkinci bölüm “Applications” ise bilgisayarınızda yüklü olan programların (Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb.) bilgisayarınızda bıraktığı kalıntıları ve yarattığı çöp dosyalarını temizlemenize yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve yazılım temizliğini gerçekleştirdikten sonra Kayıt Defteri (Registry) bölümünüzdeki bütünlüğü sağlayarak sisteminizin performansınızı daha da arttırabilirsiniz. Kayıt Defteri bölümünde işletim sisteminizdeki sorunları tarayabilir ve bunları CCleaner’a çözdürebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver