Mac İçin Sistem Optimizasyon Aracı Ücretsiz İndir CleanMyMac Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Sistem Optimizasyon Aracı CleanMyMac Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CleanMyMac isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem optimizasyonu için onlarca aracı bir araya getiren CleanMyMac ile bilgisayarınız ilk günkü performansını mümkün olduğunca koruyabilir. TemizlemeSistemi yoran gereksiz kalıntılar taranarak silinir. Bilgisayarı yavaşlatan cache dosyaları temizlenir. Sistem kayıtları ve gereksiz dil dosyaları kaldırılır.MonitörlemeUygulamalar, sisteme takılan taşınabilir cihazlar, geri dönüşüm kutusu monitörlenerek belli aralıklarla temizlenir.Kişiselleştirilebilen ArayüzProgramın hemen hemen tüm özellikleri kişisel taleplere göre değiştirilebilir. Tema desteğiyle arayüzde değişiklikler yapılabileceği gibi otomatik olarak yapılan işlemler sizin taleplerinize göre yeniden düzenlenir.AraçlarProgramın içerisinde yer alan 50’den fazla işlevsel araç, sistem optimizasyonu denince ilk akla gelenlerden. Program kaldırıcı, zararlı uygulamaları gösteren kara liste, geri getirilemeyecek şekilde silme aracı programın içerisinde  size yardımcı olacak araçlardan birkaçı.OptimizasyonAçılışı yavaşlatan uygulamaları düzenleme, uygulamaları yavaşlatan hataları düzeltme, sistem araçlarını CleanMyMac ile yönetme gibi işlemler sayesinde sistemi hızlandırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver