Mac İçin SEO Programı Ücretsiz İndir Rank Tracker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin SEO Programı Rank Tracker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Rank Tracker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rank Tracker site yöneticileri için bir SEO aracıdır. Rank Tracker programını kullanarak belirlediğiniz kelimeleri yakından takip edebilirsiniz. Google, Bing, Yahoo ve MSN gibi arama motorlarında sıralamanızı takip etme imkanı sunan Rank Tracker bu kelimelerdeki yükseliş ve düşüşleri grafiksel olarak sunuyor. Ayrıca Rank Tracker ile hangi sırada olduğunuzu, hangi içeriğinizle bu sıraya geldiğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Rank Tracker özellikleri:

Otomatik olarak arama motoru sıralamaları denetler,
721 farklı arama motorunu destekler,
Arama sonuçlarındaki yer değişikliklerini görebilir,
Anahtar kelimenizin türevi 16 tane kelime önerebilir,
Sitenizi optimize etmek için en iyi anahtar kelimelerini gösterebilir,
Rekabette olduğunuz en fazla 10 siteyi izleyebilir,
4 dakika içerisinde 500 anahtar kelime inceleyebilir,
Sınırsız domain, sayfa ve  anahtar kelime girebilirsiniz.

Arama motoru dostu olan Rank Tracker’in benzersiz güvenlik özellikleri sayesinde arama motorlarında yaptığınız kelime takibi işlemini dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Kendi sıralamanızı takip ederken aynı zaman belirlediğiniz kelimedeki tüm değişiklikleri takip edebilir ve rapor olarak bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver