Mac için Sanal Sürücü Oluşturma Programı Ücretsiz İndir DAEMON Tools Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac için Sanal Sürücü Oluşturma Programı DAEMON Tools Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DAEMON Tools Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

En popüler sanal sürücü (disk) oluşturma programlarından birisi olan DAEMON Tools Lite‘ı artık Mac kullanıcılarıda ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler.

Windows sürümünde olduğu gibi program yine aynı şekilde sizin için sanal CD/DVD sürücüleri oluşturuyor ve bu sanal sürücüler üzerinden ISO, BIN, MDF, NRG formatlarındaki sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açmanıza izin veriyor. Sanal diskler bilindiği üzere CD/DVD sürücülerden çok daha hızlı yükleme yaptığı için gayet kullanışlı olacaktır.

DAEMON Tools Lite for Mac sürümünde dört taneye kadar sanal sürücü oluşturup kullanma şansına sahipsiniz. Bunun dışında Windows sürümünde olan tüm özellikler neredeyse Mac için de aynı şekilde tasarlanmış.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver