Mac İçin RSS Takip Programı Ücretsiz İndir Snackr Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin RSS Takip Programı Snackr Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Snackr isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Snackr, Adobe Air altyapısını kullanan ve platform bağımsız olarak Adobe Air yüklenebilen tüm cihazlarda kullanabileceğiniz RSS takip uygulamasıdır. Bu uygulama RSS adresini girdiğiniz tüm siteleri masaüstünüzün istediniğiniz yerinde şerit halinde izlemenize olanak vermektedir. Eğer mevcut olan bir Google Reader hesabınız var ise bu bölümde kategorize ettiğiniz rss listenizi Snackr’a iletebilirsiniz ve bu senkronizasyon sayesinde sürekli Google Reader hesabınızı kontrol etmenize gerek kalmayacaktır. Şerit üzerinde akan haberlere tıkladığınızda karşınıza haberin içeriği, video ve resim bilgileri gelirken, bu içeriği paylaşabilir, beğendiğiyseniz işaretleyip daha sonra okuyabilirsiniz.

Uygulamayı 5 ikonla yönetebilmektesiniz.

* Artı ikonu: Yeni bir rss adresi eklemenizi sağlar. * Ayarlar ikonu: Rss listenize, Google Reader senkronizasyonuna, ayarlar bölümüne erişebilmektesiniz.* Yıldız ikonu: Beğendiğiniz haberleri aynı Google Reader’daki gibi işaretleyip yıldızlı olanları okuyabilirsiniz. * Küçült ikonu: Haber şeridini durum çubuğuna küçültmekte ve şeridi yok etmektedir.* Çarpı ikonu: Programı kapatmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver