Mac İçin RSS Takip Programı Ücretsiz İndir NetNewsWire Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin RSS Takip Programı NetNewsWire Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NetNewsWire isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için kullanımı kolay bir rss takip programıdır. Beğendiğiniz websiteleri program aracılığı ile RSS, Atom çıktılarını kullanarak takip etmenizi sağlamakta. Hergün beğendiğiniz sitelere girip yapılan değişiklikleri görebilmeniz uzun ve zahmetli bir işlemdir. RSS takip programları ise belli aralıklarda sitelerin verdiği RSS çıktılarını kontrol ederek size tüm değişiklikleri tek bir ekranda sunmaktalar. Bu hem hız hemde kullanılabilirlik açısından çok yararlıdır. NetNewsWire programı ücretsiz bir program. Program içerisinde reklam gösterimleri yapılmakta. Eğer bu reklamları görmek istemezseniz $14.95 dolar ödeyerek lisansını satın alabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Seçimize göre Google Reader ile senkronize olabilme.
Çok sayıda klavye kısayolu.
Geleneksel, geniş ekran ve çok parçalı ekran seçenekleri.
Instapaper , delicious.com gibi servislere kaydetme veya daha sonra okuyabilme seçeneği.
Twitter’a tweet olarak iletebilme.
Web tarayıcınızdaki gibi içeriği sekmeler halinde listeleyebilme.
Python ve Ruby altyapısı kullanarak hazırlanmıştır. Kullanıcılar kendi eklentilerini yazabilirler, eklemeler yapabilirler.

Sürüm Bilgisi:

Versiyon 3.3 – Mac OS X 1.6.8 ve üzeri için,Versiyon 3.2.15 – Mac OS X 10.5 – 10.6 için

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver