Mac İçin İş Listesi Uygulaması Ücretsiz İndir Wunderlist Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin İş Listesi Uygulaması Wunderlist Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wunderlist isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WUNDERLIST, tüm platformlarda çalışabilen başarılı bir iş planlama ve takım halinde çalışmanıza olanak veren eşsiz bir not alma uygulaması. Yapılacaklar listesi, alışveriş listesi, ekibinizle iş listesi hazırlamanız için tüm araçları barındıran servis tamamiyle ücretsiz olarak kullanımda. Daha fazla özellik ve detaylandırma isterseniz Pro isimli sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Mac için hazırlanan bu sürümde basit bir arayüz ekranında iş listenizi hazırlayabilmenize olanak veriliyor. Birden çok platformda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde mobil cihazınızda yaptığınız bir liste aynı zamanda masaüstü bilgisayarınızdan da ulaşabilirsiniz. Fikir basit bir yapılacaklar listesi olsa da bunu güzel ve kolay arayüzde sunuyor olması yoğun bir kullanıcı kitlesinide beraberinde getiriyor. Genel Özellikleri:● Ücretsiz. Kullandığınız hangi cihaz olursa olsun ücretsizdir.● Wunderlist hesabınızla beraber Bulut bilişim hizmetide alırsınız. Tüm içerikleriniz dünyanın neresinde olursanız olun erişebilirsiniz.● Hazırladığınız listeleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.● Yakınlaşan bir hatırlatma var ise veya eklenen bir listeyi size hızlı bir şekilde bildirir.● E-Posta hatırlatma sistemi bulunur.● Hazırladığınız listeleri E-postanıza gönderebilirsiniz.● Listedeki her bölümü sürükle bırak ile sıralamasını değiştirebilirsiniz. Sayfalar arası dolaşma yerine aynı sayfa üzerinde tüm işlemleri yapabilme olanağı sunar.● Yaklaşan bildirimleri haber verir.● Filtrelenen içeriği ön plana çıkarır.● Her bir listedeki içeriğe not ekleyebilme imkanı sunar.● Her bir listedeki içeriğe önem sırası ve derecesi verebilirsiniz.● Açık olan, yaklaşan ve bitmiş listelerin sayısını belirtir.● Tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Arkaplanlar yükleyebilir veya mevcut arayüzlerden bir tanesini seçebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver