Mac İçin Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir Little Snitch Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Güvenlik Duvarı Little Snitch Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Little Snitch isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Little Snitch, sizin bilginiz dahilinde olan ya da olmayan tüm internet faaliyetlerini görüp gerekirse engelleyebileceğiniz kullanışlı bir programdır. Mac bilgisayarı için güvenlik duvarı arayışında olan kullanıcılar programdan yararlanabilir. Pek çok program kişisel bilgilerinizi size sormadan dışa aktarır. Kişisel güvenliği tehdit eden bu durumdan Little Snitch ile kurtulabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki uygulamaları takip eden yazılım, internet bağlantısı yoluyla veri aktarmaya çalışan programlar konusunda sizi gerçek zamanlı olarak uyarır. Uyarıya göre işlemlere izin verebilir, reddedebilir veya uygulamayla ilgili hep geçerli sayılacak bir kural atayabilirsiniz.Programın basit panelinden güvendiğiniz uygulamalara izin verebilir, güvenmediklerinizin takibini Little Snitch’e bırakabilirsiniz. Ağ trafiğini sürekli takip eden program gelen ve giden verilerle ilgili anlık raporlamalar sunabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver