Mac İçin Gamecube ve Wii Emülatörü Ücretsiz İndir Dolphin Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Gamecube ve Wii Emülatörü Dolphin Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dolphin isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dolphin ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir Gamecube, Wii ve Triforce emülatörü. Aynı zamanda içerisinde konsolların kendilerinde bulunmayan pek çok özelliği de başarıyla barındırıyor. Her ne kadar Gamecube ve Wii desteği konusunda tamamen sorunsuz ve başarılı bir şekilde çalışsa da hali hazırda ülkemizde pek bilinmeyen Triforce konusunda o kadar başarılı değil ancak cihazın popülerliği olmaması nedeniyle bunu gerçek bir sorun olarka görmek mümkün değil.

Dolphin yapmaya çalıştığı emülasyon görevini başarıyla yerine getiriyor ve Gamecube ile Wii sahibi olmayıp da bu cihazlardaki oyunları oynamak isteyenler için bulunmaz bir nimet halini alıyor. Dolphin’in en dikkat çeken özelliklerine değinmek gerekirse;

DOL/ELF desteği, fiziksel yedek diskler, Wii sistem menüsü
Gamecube memory card yöneticisi
Wiimote desteği
Gamepad kullanımı (Xbox 360 padi dahil)
NetPlay özelliği
OpenGL, DirectX ve software render özellikleri

Program oyunları oynamanızı sağlayan bir emülatör olduğu için kısmen güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duyuyor diyebiliriz. Oynamak için sahip olmanız gerekenler şu şekilde:

SSE2 desteği olan bir modern işlemci. Daha iyi çalışması için çift çekirdekli olması tercih ediliyor.

PixelShader 2.0 veya daha üzerine sahip olan modern bir ekran kartı. nVidia veya AMD ekran kartları uygunken Intel çipler maalesef çalışmamakta.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver