Mac İçin FTP, SFTP, WebDAV, Amazon S3 İstemcisi Ücretsiz İndir Transmit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin FTP, SFTP, WebDAV, Amazon S3 İstemcisi Transmit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Transmit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay kullanımı ve geliştirilmiş güvenlik sistemleriyle Mac için en fazla tercih edilen FTP programlarından birisidir. FTP, SFTP, Amazon S3 veya WebDAV kullanıcısı iseniz, Transmit web sitenize dokümanlar, resimler yüklerken yararlanabileceğiniz işlevsel bir yazılım.Transmit, SFTP sunucularıyla kesin rapor vererek dosyaların takibini hızlı şekilde yapar, kopuklukları bildirir. Yükleme sırasında periyodik takiplerle sunucular arası direkt bağlantı kurarak ileri düzey veri alışverişi sağlar. Program turbo motoruyla hız konusunda çok iddialı. Transmit ile aktardığınız dosyaları senkronize edebilir, gelişmiş navigasyon menüsü sayesinden programda ihtiyacınız olana hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Amazon S3 için sağlanan CloudFront desteğiyle dosyalar CDN üzerinden depolanabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver