Mac İçin Fotoğraf Düzenleme Programı Ücretsiz İndir JetPhoto Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Fotoğraf Düzenleme Programı JetPhoto Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JetPhoto Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf ve video arşivinizi hazırlarken ihtiyacınız olacak düzenleme araçlarını size sunan JetPhoto Studio‘dan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan fotoğraf albümlerini aynı şekilde ve düzende internette yayınlayabilir, hazırladığınız flash slayt gösterisini de internet ortamında izleyebilirsiniz. Siyah beyaz resim efekti, otomatik renk ayarı ve resim boyutlarını değiştirme gibi işinize yarayacak birçok özelliğe sahiptir. Oluşturduğunuz albümü “Make Flash Gallery” seçeneğini kullanarak çok kısa bir süre içerisinde flash video olarak masaüstünüzde bulabilirsiniz. Video dosyalarını düzenlemek için de güçlü araçlar barındıran programla düzenli bir arşiv oluşturmak çok kolay.

Öne Çıkan Özellikler

Fotoğrafları organize edin.
Albümler hazırlayın.
Fotoğraflarınıza coğrafi konum ekleyin.
Flash ve web tabanlı galeriler hazırlayın.
Videoları düzenleyin, dilerseniz yayınlayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver