Mac İçin Firefox Geliştirme Sürümü Ücretsiz İndir Mozilla Firefox Aurora Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Firefox Geliştirme Sürümü Mozilla Firefox Aurora Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mozilla Firefox Aurora isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox’un geliştirilme kanalı olarak duyurulan Aurora, Firefox tarayıcısının yeni sürümlerinde karşılaşacağımız en yeni özellikleri kullanıcılar ve web geliştiricilerle paylaşmak için hazırlandı. Aurora kararlı bir sürüm olmadığı için sadece geliştiricilere ve üst düzey kullanıcılara hitap etmektedir. Firefox’un yeni sürümlerinde karşılaşacağımız tüm özellikler bu sürümle test edilerek kullanıcı geri dönüşleriyle daha kararlı yeni beta sürümün ortaya çıkmasına katkı sağlayacak.Mozilla Firefox Aurora tüm sürümleri biraraya toplayan bir özelliğe de sahip. Aurora’nın içerisinde bulunan linkle “Kararlı, Beta ve Aurora” sürümleri arasında geçiş yapılabiliyor. Kısacası yeni Firefox sürümlerini tek alandan test etmek için Mozilla Firefox Aurora’yı yüklemeniz gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver