Mac İçin Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Ücretsiz İndir Snagit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Snagit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Snagit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece ekran yakalamak için değil, bu ekran görüntülerini düzenlemek için de yararlanabileceğiniz yazılımların başında gelen Snagit kapsamlı özellikleriyle tatmin edici.Ekranının bir kısmını, tamamını, tüm pencerenin ekran görüntüsünü yakalamak için farklı seçenekler sunan Snagit, ekrandaki flash altyapılı içeriklerden bile resim alabiliyor.Birçok imaj düzenleme seçeneği arasından yakaladığınız görüntü üzerine uygulamalar yapabilecek, düzenlediğiniz bu görüntüleri daha sonra tekrar kullanmak için organize edebileceksiniz. Program içerisindeki resim editörü başka bir programı açmadan tüm düzenlemeleri yapabileceğiniz kadar gelişmiş.Snagit ile görüntüler üzerinde dikkat çekmek istediğiniz noktalara belirleyici işaretler koyarak onları daha etkili hale getirebilirsiniz. Biraz eğlenmek istediğinizde ise evcil hayvanınızın resminin üzerine bir konuşma balonu ekleyerek onu konuşturabilir ve anlık bir mesajınıza ek olarak koyabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu uygulama ile basit ekran görüntülerini güçlü ve bilgilendirici grafikler haline getirmek en fazla 2-3 adımda mümkün.

Programın Etiketleme (Tag) özelliği ile resimler üzerine hazır etiketler, tarih ve saat ekleyebiliyorsunuz. Arama (Search) özelliği ise resimler arasında belirlediğiniz etiketler, isimler, tarih ve saatler gibi kriterlere göre aramalar yapabilmenize imkan sağlıyor. Efektlerle ise ekran görüntüleri daha ilgi çekici hale getirilebiliyor.

Gelişmiş paylaşma seçenekleri bulunan Snagit ile yakaladığınız görüntüleri Microsoft Office belgelerinden Screencast.com’a kadar farklı pek çok platformda paylaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver