Mac İçin Dosya Paylaşım Programı Ücretsiz İndir LimeWire Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Dosya Paylaşım Programı LimeWire Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LimeWire isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Neden İndirilemiyor?

LimeWire programı Amerika’da süren dava sürecinde mahkeme kararı ile durdurulmuştur. Program servislerinden hiçbiri artık çalışmamaktadır. Detaylar için ilgili blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önerdiğimiz Alternatif Programlar

FrostWire
Ares
BearShare
iMesh

Alternatif dosya paylaşım programlarıyla ilgili blog yazımız için tıklayın.

Java tabanlı olarak geliştirilen LimeWire programının bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği dosya paylaşım programı olmasının en büyük nedenlerinden biri de şüphesiz ki Java destekli her platformda çalışabilme özelliği. Sahip olduğu kullanıcı sayısı, paylaşılan dosya miktarı, geniş arşiv, güvenlik seçenekleri ve diğer gelişmiş özellikleri ile LimeWire aradığınız dosyaları bulup indirme konusunda hep bir adım önde.

LimeWire ile mp3, wma vb. diğer formatlardaki müzikleri, film, dizi, belgesel, klip vb. diğer video dosyalarını arayıp bulmak ve Mac’inize indirmek çok kolay. Sade görünümü, kolay anlaşılabilir yapısı ve hızlı dosya bulma ve indirme özellikleri ile bu dosya paylaşım programı Mac ortamında da vazgeçilmezlerinizden olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver