Mac İçin Daha Sonra Oku Uygulaması Ücretsiz İndir Read Later Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Daha Sonra Oku Uygulaması Read Later Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Read Later isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Read Later, Pocket veya Instapaper hesabınız var ise ücretsiz kullanım imkanı vermektedir. Kategorilere ayırdığınız içerikleri dilediğiniz zaman tek bir tuşla aratabilir ve kaldığınız yerden ilgili dökümanı okumaya devam edebilirsiniz. 

Genel Özellikleri:➪ Ücretsiz Pocket ve ücretli Instapaper hesaplarınızla senkronize edebilme imkanı.➪ Ekle, arşiv, düzenle, taşı, beğen ve silme işlemlerini gerçekleştirme.➪ Yeni web sayfası eklemek ve diğer işlevleri daha hızlı gerçekleştirebilmek için kişiselleştirilebilir kısayollar tanımlama olanağı.➪ Okumak istediğiniz dökümanı tekil sayfada siyah ve beyaz arkafonlarda okuyabilme.➪ Makale görünümünde ekrana uyumlu font, yazı boşlukları ve satır aralıklarının otomatik ayarlanması.➪ Her oluşturduğunuz klasöre 1000 Instapaper, 500 Pocket dökümanı saklayabilme.➪ Kayıtlı sayfaları csv veya html olarak dışa aktarabilme.Paylaş: – Twitter, Pinboard, Facebook, Delicious, Evernote üzerinden paylaşımda bulunabilme.- bit.ly veya j.mp gibi kısaltma servislerini kullanabilme. – Makaleyi e-posta olarak gönderebilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver