Mac İçin Çapraz Platform Parola Yöneticisi Ücretsiz İndir Password Gorilla Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Çapraz Platform Parola Yöneticisi Password Gorilla Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Password Gorilla isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Password Gorilla, sitelere giriş yaparken uyguladığınız işlemleri kolaylaştırır. Bu uygulama, web sitelerinde kullandığınız tüm kullanıcı adlarını ve şifrelerini, giriş bilgileri ve diğer notlarla birlikte şifreli bir dosyada saklar. Bu dosya da ana parola ile korunur. Bu yolla tüm kullanıcı adlarınızı ve parolalarınızı sürekli hatırlamaya çalışmak yerine, sadece ana parolayı hatırlamanız yeterli olur.

Bir web sitesine giriş yapmak istediğinizde, uygulamanın, kullanıcı adınızı ve parolanızı kopyalaması sonucunda onları web tarayıcınızda ilgili yere yapıştırabilirsiniz. Çünkü parolanız ekranda görünmez.

Bu uygulama ayrıca size her servis için farklı bir şifre seçme olanağı verir. Entegre edilmiş bir rastgele şifre üretici, çeşitli hizmet politikalarına ayarlanabilen tek seferlik parola da sağlamakta.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver