Mac İçin Anlık Mesajlaşma Programı Ücretsiz İndir Skype Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac İçin Anlık Mesajlaşma Programı Skype Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Skype isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sesli ve görüntülü konuşma için dünyanın en çok tercih edilen yazılımlarından olan Skype’ın Mac versiyonu.  Skype anlık mesajlaşmanın yanısıra güçlü özelliklerle donatılmış video konferans özelliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca dünyanın her köşesiyle uygun fiyatlarla görüşme imkanını yine program sunuyor. Skype kontörü ile dünyanın her yerindeki sabit hatlar ve cep telefonları uygun fiyatlara aranabiliyor.HD görüntü kalitesinde görüntülü grup görüşmeleri yapılabilen Skype Mac, ekran paylaşımı araçlarıyla iş görüşmelerinin en çok tercih edilen yazılımı. Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrim dışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip. Benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve güvenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız.

5.6 Sürüm Güncellemeleri

Otomatik güncelleme.
Grup video görüşmeleri için geliştirilen arayüz.
OS X Lion için tam ekran modu.
Görüşmeleri silme imkanı.

Sistem gereksinimleri

1GHz Intel işlemci
Mac OS X v10.5.8 (Leopard) veya daha yeni sürümleri.
100 MB boş disk alanı.
Mac’inizin dahili mikrofonu yoksa USB ya da normal kulaklık.
Sesli çağrılar için 100 kbps indirme / 100 kbps yükleme hızına sahip geniş bant bağlantısı önerilir.
Grup görüntülü görüşme için görüşmedeki herkeste Skype 5.0 Windows veya Mac ya da daha yüksek bir sürüm ve web kamerası bulunmalıdır. En az bir kişinin grup görüntülü görüşme aboneliğine sahip olması gerekir.  En iyi kalite için, 4 Mbps indirme / 512 kpbs yükleme hızına sahip yüksek hızda bir geniş bant bağlantısı ve Core 2 Duo 1.8 GHz işlemcili bir bilgisayar kullanmanızı öneririz. En az, 512 kbps indirme / 128 kbps yükleme hızına sahip yüksek hızlı geniş bir bağlantıya ve 1 GHz işlemcili bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver