Mac Bilgisayarlar İçin MSN Ücretsiz İndir Microsoft Messenger for Mac Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mac Bilgisayarlar İçin MSN Microsoft Messenger for Mac Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Microsoft Messenger for Mac isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Messenger for Mac ile 2 farklı tip irtibat servisi kullanabilirsiniz. Bir kişisel bir de kurumsal hesap yaratarak aynı anda 2 farklı şekilde programı kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu program ile irtibata geçmek istediğiniz MSN arkadaşlarınıza Mac işletim sisteminde de ulaşabiliyorsunuz.

Bu sürüm sayesinde Yahoo! Messenger hesabınıza da bağlanabiliyorsunuz. iTunes‘da ne dinliyorsanız onu da arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Ayrıca kişisel iletilerinizi de bu bölüme yazabilirsiniz. İki farkı hesap açarak kullanabileceğiniz Microsoft Messenger for Mac‘de kişi listeleriniz tek pencerede değil farklı iki pencerede gözükecektir. Ancak hesaplarınız tek pencerede yerleşecektir. Ayrıca kişi listesini düzenleyebilme, kullanıcı isimlerini kişiselleştirebilme, Bonjour yardımı ile kullanıcıları arama gibi özellikler getirilmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver