Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz Bitkisel Çözümler ve Doğal Tedaviler Hakkında Bilgi

Aşağıda Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz Bitkisel Çözümler ve Doğal Tedaviler ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz Bitkisel Çözümler ve Doğal Tedaviler

20 yıldan fazla süredir bitkisel şifa dağıtan ve modern lokman hekim olarak bilinen Ömer Osman Korkmaz, sık kullanılan bitkisel şifa kürleri ile bizlere sağlık dağıtıyor. Şimdi sizlere Ömer Osman Korkmaz Bitkilerle Çözümler ve Doğal kürler hakkında kısa bilgiler verelim.

Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz’ın sağlık açısından fayda sağlayacak diğer, pratik kürleri ile ilgili olarak, yaptığınız derlemeyi, sizlerle paylaşmak istiyoruz.

KANSER HASTALARINA BİTKİSEL ÇÖZÜM : KAnser hastaları, kemoterapi alan hastalar için, eşek sütü çok fayda sağlar.
GÜZEL BEBEĞE SAHİP OLMAK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM: Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Hamile kadınlar, ayva yerse, bebekleri çok güzel olur ve gamzeli olru. Ayva çiğ yendiği zaman, hazımsızlık yapacağından, pişmiş olarak yenilmelidir.
UNUTKANLIĞA BİTKİSEL ÇÖZÜM : Üzüm çekirdeiğ, yumurta kabuğu, kuşiburnu, maydonoz, domates, elma, soğan, sarımsak, elma sirkesi, eşek sütü, omaea 3 içeren tüm besiler, çok fayda sağlar.
ARABA TUTMASINA BİTKİSEL ÇÖZÜM : 1 adet kuru fasulye çiğ olarak yutulursa, araç tutmaz.
BULANTIYA BİTKİSEL ÇÖZÜM : ÖZellikle safra kesesi hastalıklarından kaynaklı bulantılara 3 kaşık insan sütü içmek, çok fayda sağlar.
* Tansiyon ve böbrek hastaları, himalaya tuzu kullanmalıdır. Eğer, himalaya tuzu bulamazsanız, Çankırı tuzu kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver