Loğusa Humması Nedir Nedenleri, Belirtileri Ve Tedavi Yöntemi Hakkında Bilgi

Loğusa Humması Nedir Nedenleri, Belirtileri Ve Tedavi Yöntemi

Loğusa Humması anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Loğusa Humması Nedir, Loğusa Humması Ne Anlama Gelir, Loğusa Humması Ne Demektir, Loğusa Humması Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Loğusa Humması ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Loğusa Humması Anlamı

Loğusa Humması Nedir Nedenleri, Belirtileri ve Tedavi Yöntemi
Doğumlardan ya da düşüklerden sonra görülen ateşli, bulaşıcı bir hastalık. Cinsiyet organlarının temiz tutulmaması sonucu buralara yerleşen mikropların iltihap yapmasıyla başlar; titremeler, ağrılar ve halsizlikler ortaya çıkar. Mikroplar rahim mukozasından karın zarına geçerek kana karışabilir. Akciğer ve böbreklere de etki edip rahatsızlıklara yol açabilir. Tedavisi, temizlik ve dinlenmenin yanı sıra antibiyotikler ve damarları kuvvetlendirici ilâçlarla yapılır.

Konu ile ilgili aramalar: Loğusa Humması Nedir Loğusa Humması ödev ara Loğusa Humması kelime anlamı Loğusa Humması sözlükte ara Loğusa Humması ansiklopedi bilgi bankası ara Loğusa Humması ne demek Loğusa Humması neye denir

Loğusa Humması ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver