LMMS Dijital Müzik Kayıt Programı Ücretsiz İndir Linux MultiMedia Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

LMMS Dijital Müzik Kayıt Programı Linux MultiMedia Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Linux MultiMedia Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FL Studio gibi ücretli müzik kayıt ve düzenleme programlarına alternatif olarak üretilen Linux MultiMedia Studio (LMMS) açık kaynak olarak gelişimini sürdürüyor.Program isminin verdiği izlenimin aksine çapraz platform bir uygulama olarak hem Windows hem de Linux ortamında çalışabiliyor. Bilgisayarınızda kendi müziğinizi düzenlemek için etkili araçlara sahip LMMS, kullanım kolaylığı sağlayan temiz bir arayüze sahip. Programın MIDI klavye desteği bulunuyor. Yazılım içerisinde melodi ve ritim kompozisyonları, ses efektleri, aranjman elemanları bulunduruyor.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

Yeni şarkılar oluşturmanızı sağlayan editör.Ritm ve bas editörü.Şablon ve melodiler için Piano-Roll.MIDI ve FLP (Fruityloops Project) dosyalarını içeri aktarabilme.SoundFont2, VST(i), LADSPA, GUS Patches, MIDI standartlarıyla uyumlu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver