Lisans Anahtarı Gösterici Ücretsiz İndir MSKeyViewer Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Lisans Anahtarı Gösterici MSKeyViewer Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MSKeyViewer Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MSKeyViewer Plus programı, bilgisayarınızda yüklü olan Microsoft ürünlerinin lisans anahtarlarını ve servis paketi seviyelerini gösteren, ayrıca sisteminizde kullandığınız lisanslı programların lisans anahtarı bilgilerini herhangi bir kayıp yaşamamanız veya tekrar yükleme yaparken kullanmanız için saklayan ücretsiz ve küçük bir araç.

Windows, Office, Exchange Server, SQL Server gibi çok kullanılan Microsoft yazılımlarını destekleyen program Norton Anti-Virus, Registry Mechanic, Dreamweaver, Fireworks, Flash, FreeHand, QuickTime Pro, Ad-Aware ve daha birçok popüler yazılım ile birlikte de uyumlu olarak çalışabiliyor.

Programın desteklediği yazılımların listesi ve daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak üretici adresine ulaşabilirsiniz.

Sürüm 2.0.5 ile birlikte program Office 2003 SP3 ve SQL Server 2005 SP2 desteği ve .NET Framework 3 tespit hatası onarılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver