Linux İçin Altyazı Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Gaupol Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Linux İçin Altyazı Düzenleme Programı Gaupol Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gaupol isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gaupol, çoklu platform desteği sunan ücretsiz bir altyazı oluşturma programıdır. Aynı anda birden çok altyazıyı düzenleyebilir, mevcut olan video ile senkronlayabilirsiniz. Tüm altyazı formatlarını destekleyen, farklı dil dosyalarındaki dil dosyalarınıda açarak üzerinden satır satır çeviri yapabilirsiniz. Bu sayede mevcut olan altyazı dosyasını istediğiniz dile çevirebilir ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Genel Özellikleri:

MicroDVD, MPL2, MPsub, SubRip (SRT), SubViewer 2.0 ve TMPlayer formatlarını destekler.
VLC Media Player ile uyumlu çalışmaktadır. Hazırladığınız altyazıları program aracılığı ile gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.
Mevcut altyazı dosyasının üzerinden kendi dilinize çeviri yapabilir ve bu işlem için altyazının üzerine gelmeniz yeterlidir.
Çeviride takıldığınız yerde yer imlerinize ekleyerek daha sonra bakabilir ya da benzer içerikli yazıları ekleyerek hatırlatma notu olarak kullanabilirsiniz.
Hazırladığınız altyazıyı geçersiz kodlardan temizleyebilir, hatalı keklime filtresinden geçirebilir, büyük harf yazılan metinleriin tümünü küçük harfe çevirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver