Lepistes Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri Hakkında Bilgi

Lepistes Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri

Lepistes anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Lepistes Nedir, Lepistes Ne Anlama Gelir, Lepistes Ne Demektir, Lepistes Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Lepistes ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Lepistes Anlamı

Poeciliidae familyasından çok renkli bir tatlı su balığı. Gupi ya da Gök Kuşağı Balığı olarak da bilinir. Familyanın öteki üyeleri gibi doğurarak çoğalan lepistes, bakımının kolay olması, hareketliliği, dayanıklılığı ve üreme yeteneğinin yüksek olması nedeniyle, akvaryumlarda yaygın olarak yetiştirilir.

Lepisteslerin erkeği dişisinden çok daha renklidir ve boyları 4 cm’yi geçmez. Lepisteslerin farklı renk ve fiziksel özellikler gösteren pek çok türü üretilmiştir.

Konu ile ilgili aramalar: Lepistes Nedir Lepistes ödev ara Lepistes kelime anlamı Lepistes sözlükte ara Lepistes ansiklopedi bilgi bankası ara Lepistes ne demek Lepistes neye denir

Lepistes ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver